Генеральний партнер

Головна ПАРТНЕРИ 2017 Генеральний партнер

ТОВ «Емвей Україна» розпочало свою діяльність в 2003 році і стало 56-им офіційним представництвом міжнародної компанії прямих продажів Amway Corp. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Обсяг продажів ТОВ «Емвей Україна» у 2016 році склав понад 1 млрд гривень, на кінець цього ж року з компанією співпрацювали більше 250 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

Дієтичні добавки NUTRILITE вже більше 80 років допомагають підтримувати себе в хорошій формі і доповнюють збалансоване харчування корисними речовинами. За останні кілька років у структурі продажів ТОВ «Емвей Україна» частка продукції категорії «Здоров’я», куди входить NUTRILITE, показує безперервне зростання, що говорить про посилення тенденції ведення здорового способу життя.

Дистанція команди Nutrilite символізує наш «здоровий шлях разом», можливість своєю участю підтримати маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України в Києві на їхньому шляху до одужання і старту максимально здорового та повноцінного життя. Чим більше людей приєднаються до акції, тим більше коштів буде зібрано на потреби маленьких пацієнтів Центру. При цьому можна бігти, своїм прикладом надихаючи оточуючих на ведення більш здорового способу життя, так і просто внести реєстраційний внесок, що дозволяє надати допомогу дітям, які цього потребують.

Команда NUTRILITE – постійний учасник спортивно-благодійного проекту «Пробіг під каштанами». За 8 років участі в Пробігу команди NUTRILITE загальне число її учасників склала 43 900 осіб. Завдяки їхній активній життєвій позиції командою було зібрано понад 1 млн 789 тис. гривень.

Приєднуйтесь до команди NUTRILITE – разом допоможемо дітям перемогти їхні хвороби!

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.