Наймолодший капітан команди!

Пробег под каштанами

Ілля Білозеров – наймолодший учасник корпоративної команди MERX. Однак саме він є негласним капітаном команди. Ілля з дитинства займається футболом  – його команда грає в 1-й лізі чемпіонату Федерації футболу України  – завдяки чому біг уже давно став стилем його життя.

         IMG_9824_1

«Любов до спорту я прищеплювала з ранніх років і вже зараз бачу, наскільки син відрізняється від однолітків. Він рухливий, активний і головне – може похвалитися відмінним здоров’ям», – коментує мама Наталя.
Вперше хлопчик вийшов на старт Пробігу три роки тому в складі команди MERX і одним з перших подолав дистанцію в 5 км.

                 IMG_9830_1
«Спорт спортом, але, коли я розповіла синові про Пробіг, він, не роздумуючи, погодився бігти, настільки був зворушений метою, яку ставлять перед собою організатори й учасники проекту. І вже в день Пробігу дуже переживав, чи вистачить зібраних грошей на допомогу пацієнтам Кардіоцентру».
Його заповітна мрія – взяти участь в забігу спортсменів, посісти перше місце, а перемогу, за традицією, присвятити своїй мамі.

           IMG_9789_1
«Кожну свою перемогу він присвячує мені. Вірю, що в майбутньому син займе призове місце “Пробігу під каштанами”, і тоді його перемога буде справді особливою! Популяризація спорту, допомога діткам і все це «для тебе, мамо», – усміхається Наталя, мати майбутнього чемпіона.
Цього року юний капітан посів друге місце серед учасників команди MERX, поступившись першістю Андрію Швецю, бігунові з багаторічним стажем.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>