MERX – РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Пробег под каштанами

Компанія MERX цього року вже вчетверте виступила партнером “Пробігу під каштанами”, підтримавши «Команду Мужніх» учасників на візках, які щороку своїм прикладом надихають мільйони українців діяти та перемагати!

            IMG_9617_1

«Неможливо описати словами, наскільки позитивні учасники «Команди Мужніх»! З гумором і посмішкою вони кожного дня долають чимало побутових труднощів, адже українські міста ще не повною мірою відкриті для людей з обмеженими можливостями. Проте жодні перешкоди не зупиняють їхнє бажання займатися спортом, вести активний спосіб життя та допомагати ближнім!» коментує Олена Листопад, комерційний директор MERX і один з найпалкіших учасників корпоративної команди. До речі, чисельність співробітників MERX, які бажають взяти участь в Пробігу, зростає постійно.

IMG_0129_1

«З кожним роком у нашій корпоративній команді стає все більше й більше тих співробітників, які приходять підтримати Пробіг, зарядитися настроєм і вийти на старт. Думаю, що через пару років ми зможемо змагатися за приз «Найчисленніша команда», – посміхається Марія Міняйло, ідейний натхненник команди MERX.

IMG_0086_1

Дистанцію в 5 км долають усі члени команди компанії MERX. Серед них найбільш жваві – Андрій Швець (бігун з багаторічним стажем), який фінішувавши першим в команді, та Ілля Білозеров (юний капітан команди). Саме вони показали приклад колегам «як треба перемагати!».

                  IMG_9833_1---копия

Однак перемога в забігу не головне. «Наша мета – зібрати якомога більше коштів для Кардіоцентру. Ті з наших співробітників, хто з якоїсь причини не зміг прийти на Пробіг, зібрали гроші, які ми передамо Кардіоцентр», – розповідає Олена Листопад.

               IMG_9789_1

Нагадаємо, що кошти, зібрані в рамках “Пробігу під каштанами”, передаються до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України на покупку необхідного обладнання. Вроджена вада серця – страшний діагноз, але в наших силах дати маленьким пацієнтам Кардіоцентру шанс на порятунок, шанс бути бадьорими та активними, тому що чужих дітей не буває.

              IMG_0146_1

До зустрічі на 26-ому “Пробігу під каштанами”!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>