ПЕЙСМЕЙКЕРИ

Головна КОМАНДИ 2017 ПЕЙСМЕЙКЕРИ

На 25-й «Пробіг під каштанами» реєструється велика кількість учасників, які мають різний рівень фізичної підготовки. Тому ми залучаємо пейсмейкерів, які допоможуть подолати дистанцію Пробігу. Завдання пейсмейкера – розрахувати темп руху, для того, щоб за конкретний час добігти до фінішу. Таким чином, не надто досвідчені учасники забігів будуть орієнтуватись на заданий темп і свою швидкість можуть співвідносити з очікуваним результатом.
Виділитись пейсмейкеру в масовому старті допоможе футболка з надписом “PACE” (та час подолання дистанції) та яскравий атрибут – повітряна куля:

Шары

У «Благодійному забігу» 25-го Пробігу буде три основні темпи:

  • біла куля – перший темп
  • бірюзова куля – другий темп
  • помаранчева куля – третій темп

• Оберіть Ваш темп
Після старту намагайтеся слідувати за пейсмейкерами. Протягом перших десятків метрів переконайтеся, що це саме той темп, який Ви планували підтримувати.

• Якщо для Вас занадто легкий темп
Всім бігунам знайоме приємне відчуття, яке з’являється відразу після старту. На перших кілометрах біжиться радісно, легко і надто швидко. Але легкість першої відстані оманлива! Це може стати помилкою, тож кожна зекономлена на початку хвилина обернеться втратою більшого часу на другій половині дистанції. Вихід: не піддаватися ейфорії, стримувати і контролювати себе та об’єктивно оцінювати можливості.

• Якщо для Вас занадто швидкий темп
Можливо, що Ви спочатку оберете не свій темп – не хвилюйтесь! Ви завжди можете сповільнитись і поступово перейти на темп, який Вас влаштовує.

1200x100_banner_alpari (2)

Тут ви зможете ознайомитися з пейсмейкерами, які будуть брати участь у благодійному пробігу,  та їх спортивними досягненнями. Згідно отриманої інформації ви зможете обрати свій темп.