КОМАНДИ 2017

Головна КОМАНДИ 2017

“Пробіг під каштанами”-приклад того, як благодійність сприяє тімбілдінгу.

Участь у пробігу корпоративних команд – це дуже значимий фактор. Це означає, що суб’єкти бізнесу готові вносити свій вклад в здоров’я дітей. Команди, в складі яких візьмуть участь 100 і більше осіб, в цьому році зможуть презентувати себе безпосередньо перед забігом.  Вхід таких команд в стартовий коридор перетвориться на справжній парад – яскраве шоу, яке демонструє соціальну відповідальність і спортивний дух бізнесу в Україні.

Команда NUTRILITE від компанії Amway, генерального партнера «Пробігу під каштанами» з 2013 року, – це співробітники, Незалежні підприємці Amway (НПА), а також всі бажаючі допомогти дітям із захворюваннями серця. Турбота про здоров’я і прагнення зробити життя людей кращим – головні орієнтири в щоденній діяльності компанії Amway.
Команда NUTRILITE вже 9-й рік бере участь в благодійному проекті «Пробіг під каштанами». За весь час участі ми об’єднали 43 900 осіб. Завдяки нашим спільним зусиллям було зібрано понад 1 млн 789 тис. грн. – майже половина зібраних коштів за 24 роки існування проекту.
Дистанція команди Nutrilite символізує наш «здоровий шлях разом», можливість своєю участю підтримати маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України в Києві на їхньому шляху до одужання і старту максимально здорового та повноцінного життя.
Приєднуйтесь до команди NUTRILITE – разом допоможемо дітям перемогти їх хвороби!
Чим більше людей до нас приєднаються, тим більше коштів ми зберемо на потреби маленьких пацієнтів Центру. При цьому можна як бігти, своїм прикладом надихаючи оточуючих на ведення більш здорового способу життя, так і просто зробити реєстраційний внесок.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямих продажів Amway Corp., яке почало свою роботу 3 листопада 2003 року.

Слушна нагода для допомоги вже ЗАРАЗ!
Для компанії «Фалькон-Авто», ексклюзивного дистриб’ютора корпорації КІА Моторс в Україні, вже доброю традицією стала підтримка та участь в наймасовішій спортивно-благодійної акції в Україні «Пробіг під каштанами», кошти від якої підуть на допомогу дитячому Центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України. А саме в цьому році від команди КІА тільки зареєстрованих учасників буде більше 300 осіб.
Девіз KIA Motors – «The Power to Surprise» – відображає філософію компанії – постійне прагнення до інновацій та змін, прагнення приємно дивувати своїх клієнтів і не зупинятись на досягнутому!
Спільно з організаторами, співробітники компанії залучено в ініціативи, пов’язані із благодійністю і побутом лікувальних установ для маленьких пацієнтів.
Фінансові кошти, передані Проекту в цьому році, покликані забезпечити своєчасну допомогу тим, кому вона вкрай необхідна.

Головна мета участі нашої команди – показати, що біг це не лише спортивне заняття, але й активність, яка рятує дитячі серця та популяризує благодійний рух. Ми хочемо показати, що канал ICTV має активну соціальну позицію та не байдужий до проблем нашої країні. Ми об’єднуємося заради доброї справи. Команда ICTV не вперше братиме участь у заході, серед наших учасників: кандидати в майстри спорту, професійні спортсмени, любителі. Цьогоріч телевізійна команда зростає і налічує вже понад 20 учасників. Для нас «Пробіг під каштанами» – це тімбілдінг, спортивний азарт, жага до перемоги і, звісно, віра у добрі наміри.
«Пробіг під каштанами» – один із найдавніших спортивно-масових заході Києва. Це справжній бренд, який за 25 років зумів об’єднати небайдужих і змінити цей світ на краще. На старті для нас буде важлива підтримка глядачів ICTV та сонячний настрій.

Найбільша газовидобувна компанія країни ПАТ «Укргазвидобування» вперше планує прийняти участь у спортивно-благодійному  – 25-му «Пробігу під каштанами».
У цьому заході будуть приймати участь 120 співробітників компанії, більшість представників не є професійними бігунами, тому зараз проходять інтенсивні тренування, що дозволить, як ми сподіваємось, достойно прийняти участь у забігу.

Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування»– найбільша газовидобувна компанія України, частка якої в загальному обсязі видобутку вуглеводнів в країні становить 75%.
ПАТ «Укргазвидобування» веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні.
У Компанії працює понад 20 тис. співробітників. Підприємство має 11 філій по Україні.
У 2016 році підприємствами Компанії видобуто 14,605 млрд м3 газу.
ПАТ «Укргазвидобування» володіє мережею із 18 АЗС у Харківській області. Найближчим часом планується якісний та кількісний розвиток власної роздрібної мережі, в тому числі ребрендинг. Загальний обсяг реалізації продукції власного виробництва у 2016 році склав 537,3 тис. тонн загальною вартістю 7,1 млрд грн.

Команда медичної компанії ilaya дотримується здорового способу життя, тому з часу свого заснування щорічно бере участь у «Пробігу під каштанами». Починаючи з 2016 р. команду ilaya підтримують ветерани АТО, які проходять безоплатне лікування у рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених», заснованого компанією та Центром волонтерів «People’s Project». Завдяки проекту бійці були врятовані від інвалідності та повернулися до повноцінного життя. У 2017 р. команда компанії ilaya становитиме близько 30 учасників, також команду підтримають близько 20 бійців АТО.

«Робити добрі справи легко», – під таким гаслом виступить команда РОМСАТ. Наша компанія спеціалізується на багатопрофільній проектній дистрибуції телекомунікаційного та телевізійного обладнання. Ми соціально активна компанія, тому розуміємо важливість підтримки таких як РОМСАТ. Наша команда дає чудовий приклад іншим – допомагати може кожен. Це наша мета. Благодійний забіг вже став традиційним для багатьох наших співробітників. Ми беремо участь разом із сім’ями, друзями та близькими. Цього року київськими вулицями пробіжать більше двадцяти ромсатівців, що стане чудовим внеском в здоров’я нації.

Для клініки ISIDA участь у проекті «Пробіг під каштанами» глибоко символічна – і нам, і проекту цього року виповнюється 25 років. На ювілейний старт під каштанами вийдуть понад 50 співробітників клініки, серед яких висококласні акушери-гінекологи, ембріологи, психологи, анестезіологи, медсестри, співробітники міжнародного відділу, працівники харчоблоку тощо. «Єдиною командою – до спільної мети» – одна з головних корпоративних заповідей нашої клініки. Нас надихає, що «Пробіг під каштанами» проводиться задля збору коштів на придбання кардіообладнання. Можливо, воно стане в нагоді діткам, які з’являться на світ у клініці ISIDA, що спеціалізується, як відомо, на веденні пацієнтів з ускладненим анамнезом. Життя і здоров’я дитини є найвищою цінністю нашої клініки, яка щорічно виділяє значні кошти на благодійність. Тому залишитися осторонь від одного з найулюбленіших киянами, а головне – справді благодійного проекту – ми просто не могли.

Cushman & Wakefield вперше бере участь у «Пробігу під каштанами» в Києві. Нас надихнули три речі: дружня підтримка колег, які з готовністю об’єдналися в аматорську команду, бажання приєднатися до відомого благодійного проекту, а головне – його реальні результати!

У 300 офісах компанії (70 країн) працює 45 тисяч співробітників, які впевнені, що титул провідного консультанта з комерційної нерухомості зобов’язує не тільки бездоганно виконувати свою роботу, а й підтримувати соціальні ініціативи.

У вас буде унікальна можливість побачити строгих агентів, педантичних аналітиків і прискіпливих оцінювачів в шортах і кросівках. Але навіть на біговій доріжці вони будуть готові підібрати вам затишний офіс в бізнес-центрі А-класу!

Шановні команди-учасниці 25-го «Пробігу під каштанами», якщо ваша команда складається більш ніж з 100 учасників, пропонуємо розмістити інформацію про вас на даній сторінці.
Матеріал просимо надсилати на пошту hello@probeg.kiev.ua з позначкою «Команда».
Вимоги до подачі матеріалів: логотип 500х500 пікселів (до 500 Кб) і текст до 500 знаків (російською та українською мовами).

Для зручності в написанні матеріалу, рекомендуємо дати відповіді на нижче викладені питання:
1. Яка головна мета участі вашої команди у «Пробігу під каштанами»?
2. Скільки учасників у вашій команді вийдуть на старт Пробігу 28 травня?
3. Що найбільше надихає вашу команду на участь в «Пробігу під каштанами»: спортивний азарт, командний дух, потреба робити добро? Або є інші причини?
4. Яка, на вашу думку, головна відмітна риса «Пробігу під каштанами», що дозволяє йому зберігати популярність і навіть щорічно збільшувати кількість команд-учасників?
5. Як участь в таких заходах, як «Пробіг під каштанами» допомагає вам у побудові ефективної команди для вашого бізнесу?
6. Наскільки серйозну увагу ви приділяєте підготовці вашої команди до перемоги?
7. Що, на вашу думку, необхідно вашій команді для перемоги?