Команда «Rexona» цього року вперше прийняла участь у «Пробігу під каштанами»

Команда «Rexona» цього року вперше прийняла участь у гіпермаштабному благодійно-спортивному заході «Пробіг під каштанами». Спорт і здоров’я завжди були важливими складовими філософії бренду, а бажання кожного допомогти спровокувало чималу кількість людей цього року стати частиною команди «Rexona» 25-го ювілейного спортивно-благодійного заходу “Пробігу під каштанами”.

      1

Тисячі людей прийшли до Михайлівської площи, щоб долучитися до пробігу, не виключенням стала і багаточисленна команда «Rexona».

2

З самого ранку люди приходили до намету «Rexona» аби зареєструватися до команди, як співробітники так і віддані прихильники бренду.

4

Ось команда з понад 180 осіб вийшли на старт благодійного забігу, кожен долав цю дистанцію по своєму, проте всі мали єдину мету. Не можно сказати, що хтось програв, а хтось переміг, так як завдяки участі у цьому заході всі ми стали переможцями, адже кожен подарував частинку любові та турботи дітям, що цього потребують.

Всі учасники команди сподіваються,що для «Rexona» участь у «Пробігу під каштанами» стане доброю традицією!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>