Дебют AGAMA communications: здоровий спосіб життя та благодійність 

Недільного ранку 28 травня, команда AGAMA дебютувала у масштабному благодійному заході. Дистанцію в 5 км подолали 64 співробітника компанії.

IMG_1675
Проте лише бігом вирішили не обмежуватись: ідея настільки надихнула команду, що з’явилась благодійна платформа #підкаштанами (http://pidkashtanamy.com.ua/)

IMG_1676
Традиційно, вже 25 років «Пробіг під каштанами» збирає чималі суми грошей задля допомоги дітям з вадами серця. Але багато людей з різних причин не можуть взяти в ньому участь. Саме тому була створена платформа #підкаштанами (http://pidkashtanamy.com.ua/), завдяки якій можна перераховувати кошти до благодійного фонду, не долучаючись до пробігу.

IMG_1677
За словами волонтерів, платформа #підкаштанами привернула увагу багатьох компаній, проте пошук партнерів досі триває: «Одним з перших нас підтримав онлайн сервіс таксі Уклон, погодившись перераховувати 1 грн з кожної поїздки на рахунок благодійного фонду «Під каштанами». Цього року ми зібрали 10 000 гривень в день пробігу, але на цьому не зупиняймось. Платформа #підкаштанами працюватиме цілий рік, тому сподіваємось зібрати чималу суму до наступного пробігу».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>